Kuzey Ay Düğümü 5 Mayıs 2020’de İkizler’e geçiyor!

605 views

“Görülecek ve konuşulacak çok şey var!”

Kuzey Ay Düğümü (KAD), yaşam yolumuzda geleceği gösterir. Güney Ay Düğümü (GAD) ise, zaten meyilli ve eğilimli olduğumuz durumları anlatır. KAD bizim için gelişmişlik düzeyimizin en üst düzeyini anlatır. KAD yönü bize yeni kurallar tanımlar. Bu yeni kurallara olan uyum ve adaptasyonumuzu, doğum haritamızdaki etkilerle birlikte yaşarız. Burada önemli olan kişinin KAD yolunda ekstra irade ve istek ortaya koymasıdır. İrademizi elimize aldığımız zaman çözülemeyecek hiçbir şey yoktur.

Ne var ne yok, her şey ortaya çıkacak

Kuzey Ay düğümü (KAD) İkizler geçişinde, fikir ve düşüncelerin temeli değil de sadece bilmeye yönelik gelişmeler yaşanacak. Ne var ne yok, her şey ortaya çıkacak. Tüm sırların göz önünde olduğu bir döneme gireceğiz. KAD İkizler ile birlikte bilgi yaymanın, haberleşmenin önemini de anlayacağız. Ülke gündeminde haberleşme, gazetecilik ön planda olacak. KAD İkizler ile ulaşım konularında da bazı gelişmeler yaşayabiliriz. Ülke haritamızda 3.ev & 12.ev yer alan Apollon & KAD etkileşimi ile spirituel yayınların artabileceğini söyleyebiliriz. Bu etkileşim aynı zamanda ülkede var olan gizli tutulması gereken bazı evrak ya da dökümanların da ortaya çıkarılabileceğini gösterebilir.

Internet özgürlüğü…

Internet özgürlüğü ile ilgili çokça kısıtlamalar getirilebilir. Cezaevleri ile ilgili bazı yapılandırmalar yapılabilir. İlkokul, ortaokul, lise, üniversite gibi kurumlarda bugüne kadar düzeltilememiş ve çözülememiş problemler için çözümler bulunabilir. Satürn ve Pluto’nun 12 Ocak 2020’deki kavuşumu Türkiye’nin 8. Evinde meydana geleceği için mali problemlere dikkat etmeliyiz. Şirketleri ilgilendiren ciddi mali krizler ortaya çıkacaktır. Vergiler konusunda halkın zorluk yaşayacağı da görülmektedir. KAD İkizler’in ülkemizin haritasındaki 12. Ev yolculuğu, bize hem şifa olacak, hem de bazı gizli durumların açığa çıkmasını sağlayacak. Gizli durumların ortaya çıkmasında kamuoyu çok etkili olacak. KAD İkizler seyrinde, İkizler burcunun yöneticisinin Merkür olmasından dolayı, Türkiye’nin doğum haritasındaki 5.ev Merkür yerleşimi haber ve medya ajanslarının çok spekülatif işlere karıştığını da anlatmaktadır.

Donald Trump

Öte yandan Donald Trump’ın da bir KAD İkizler insanı olduğunu hatırlatmakta fayda var. 2020 ortalarından itibaren daha etkili zamanlar onun için başlıyor. Donald Trump’ın Güneş’inin de 2° orb’la KAD İkizler ile kavuştuğunu görüyoruz. Bu zaten doğuştan şansı verir. Fakat 2020 yılı ortalarından itibaren, dünyada daha da etkin bir rol oynayacağını söyleyebiliriz. Aynı zamanda Facebook kurucusu Mark Zuckerberg’in de KAD İkizler insanı olduğunu hatırlatalım. 2020 ortalarından itibaren kendisiyle ilgili bazı gelişmelerden haberdar olabilir. Kim Jong-un Kuzey Kore Liderinin ise, düğümleri Koç noktasında olduğundan Nisan sonu Mayıs civarı hakkında önemli bir gelişme olabilir.

Ekrem İmamoğlu

Ülkemizde belediye seçimlerindeki başarısıyla adından sık sık söz ettiren İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ise İkizler burcu. Hem Güneş hem de Ay’ı İkizler burcunda. Dolayısıyla, Ekrem İmamoğlu’nun da popülaritesin artacağı bir zaman dilimi olacaktır.

İkizler burcunun eril ve değişken özelliklerini de hatırlamakta fayda var. KAD İkizler yolculuğunda değişkenlik gösteren durumlarla başa çıkabilmeyi öğrenmemiz gerekir. Burçlara göre, genel yorumlamayı yükselen burcunuza göre okuyabilirsiniz. 

Yükselen Koç :

KAD İkizler sürecinde varsa çocuğunuza öğretici kitaplar alabilirsiniz. Yakın çevrenizde yeni bir evlilik olabilir. Önyargısız bir şekilde insanları dinleyin.

Yükselen Boğa :

KAD İkizler sizin parasal durumlarınızı etkileyecek. Parasal durumlarınız, sahip olduklarınız özgüveninizi etkileyecek. Kaynaklarınızı verimli kullanmalısınız.

Yükselen İkizler :

KAD İkizler sizin yükselen noktanızla etkileşime girecek. Duygusal konularda agresif tutumlar sergileme eğiliminde olabileceğiniz bir dönem olabilir. Olabildiğince kendi kontrol mekanizmanızı kurmalısınız. Bilgi yayma ve haberleşme konusunda aktif olacaksınız.

Yükselen Yengeç :

KAD İkizler sürecinde, bol bol bilinçaltı kitapları okuyabilirsiniz. Spirituel ve ruhsal bakış açıları elde edebilirsiniz. Bilinç – bilinçaltı ile bilgi sahibi olabilirsiniz. Aşırı uç hayallere kapılmamakta fayda var.

Yükselen Aslan :

KAD İkizler sürecinde yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Ani bir şekilde tanıştığınız ve görüşmeye başladığınız arkadaşlarının olacaktır. Toplumsal konulara hassasiyetiniz artacak.

Yükselen Başak :

KAD İkizler sürecinde, kariyer ve mesleğinizle ilgili kadersel tanışmalar yaşayacağınız bir süreçtesiniz. Toplum içindeki yerinizi sorguladığınız ve kendinizi yapılandırdığınız bir zaman dilimi olacak. Sorumluluk duygularınız her zamankinden daha baskın olduğunu söyleyebiliriz.

Yükselen Terazi :

KAD İkizler sürecinde, tanıdık olmayan ve size yabancı gelebilecek bazı fikir tartışmaları ile meşgul olabilirsiniz. Uzak yerlerdeki yaşam biçimleri ilginizi çekecek. Yurtdışı temaslı insanlarla bir araya gelmeniz mümkün. Yeni bir dil öğrenebilirsiniz.

Yükselen Akrep :

KAD İkizler sürecinde, parasal konularla ilgili gelişmeler yaşayacağınız durumlar oluşabilir. Kredi çekebilirsiniz. Ya da hastane masraflarınız ortaya çıkabilir. Bilinçli harcamalar yapın.

Yükselen Yay :

KAD İkizler sürecinde, özel ilişkileriniz gündeme gelecek. Yakınlaşmayla ilgili korkularınızı bir anda değiştirecek partnerler hayatınıza girebilir. Özel ilişkide olduğunuz kişilerle, uzun sohbetler yapacaksınız.

Yükselen Oğlak :

KAD İkizler sürecinde, kendinizi adayacağınız ve ustalık kazanacağınız, diğerlerine fayda dokunan işlerle meşgul olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Hizmet bilinci ile hareket etmelisiniz. Kendinize de hobileriniz aracılığıyla hizmet etmeyi unutmayın.

Yükselen Kova :

KAD İkizler sürecinde sinema vb. keyif ve zevkinize hitap eden aktiviteler yapabilirsiniz. Aşk hayatınız canlanacak. Yazışma ve görüşmelerin artacağı bir zaman dilimine giriyorsunuz.

Yükselen Balık :

KAD İkizler, ev yaşamındaki iletişimi kuvvetlendirecek. Çocuk sahibi olabilirsiniz. Varsa çocuklarınızla daha yakından ilgilenmelisiniz. Dış dünyadan kendinizi arındırdığınız bir süreç olabilir.

KAD İKİZLER GEÇİŞİ KOLEKTİFE ŞİFA OLMASI DİLEĞİYLE…

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

4.5 2 votes
Article Rating
10 Yorumlar
Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gizem
Gizem
1 yıl önce

Merhabalar,yukselen yay kadimda 1.evde yayda ayimla kavusumda,gadim ikizler de mars ikizlerimle kavusum halinde 7.evimde.bu gecisin bana etksi nasil olabilir?

Gizem
Gizem
1 yıl önce

Yorumunuz icin tesekkür ederim.?

İrem
İrem
1 yıl önce

Merhaba??gad geri harekete başlayacak,5.evim yay ve plüton ve şiron var transit gad’ın Natal plüton ile kavuşması ne anlama gelir size?

İrem
İrem
1 yıl önce

Çok teşekkür ederim yorumunuz için ?

Ezgi
Ezgi
1 yıl önce

Merhaba benim kad ikizler gad yay 6/12. Evlerde güneş burcum da yay acaba neler olur?

Akasya
Akasya
1 yıl önce

Merhabalar..KAD Yay 5.ev Gad Ikizler 11.ev ..Ikizler Yay aksı nasıl bir etki verir..Bu arada güneşim merkür’üm vertex ve lilith’im 5. evimde..şimdi den çok teşekkür ediyorum..sevgiler..

Akasya
Akasya
1 yıl önce

Özür dilerim..güneş oğlak 5. Evde Merkür ve Kad Yay 5. Ev

Diğer Astroloji Yazıları

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x