9

Terazi ve Yükselen Terazi Burcu için 2020 Yıllık Astroloji Yorumu

Terazi ve Yükselen Terazi 2020 Yorumu

Terazileri yeni yılda ev, aile konularında köklü değişimler yapabilir…

Teraziler ve Yükselen Teraziler 2020 senesinde aile, yuva hayatlarında köklü değişimler yaşayacaklar. Belki yeni bir eve taşınabilirler. Ya da hane içi bazı köklü değişimler yaşayabilirler. Ailede büyük kişilerle ilgili de değişimler yaşanabilir. Pluto’nun Satürn’e giderkenki seyahatinde, sizin hayatınızda en etkili alan aile hayatı ve yaşadığınız ev olacak. Ocak hayatında aşk hayatınıza önemli bir gelişme olabilir. Mutlu anlar yaşayabilirsiniz. Eğer erkekseniz sizi çok mutlu edecek ve hoşlanacağınız bir kadınla tanışabilirsiniz. Bu kişi sizin çevrenizde size yardımcı olan biri de olabilir. Tüm yıl boyunca ani para kayıpları, örneğin trafik cezası ya da unuttuğunuz vergi borçları gibi parasal konular karşınıza çıkabilir.

Ocak ayında hijyene dikkat

Ayrıca Ocak ayında hijyene dikkat ediniz. Bazı hastalıklara açık olabilirsiniz. Şubat ayında, ocak ayında tanıştığınız kişi ile mutlu bir beraberliğe adım atabileceksiniz. Yurtdışından cihaz satın alabilirsiniz. Bu dönem arkadaşlarınızla görüşmek istemeyebilirsiniz. Kariyer hayatınızda kadersel dönüşümler yaşayacağınız bir yıl olacak. Mart ayı itibariyle, para evinizde gelişmeler yaşanacak. Parasal bolluğu bu ay rahatlıkla çağırabilirsiniz çünkü size doğru yol almış bile. Bu dönemde projeksiyon aleti gibi sinema keyfi yapabileceğiniz ekipmanlara ilgi duyabilirsiniz. Aynı zamanda sahil kenarı, deniz kenarı geziler size çok iyi gelecektir. Hayal gücü ve ilham kaynaklarınızın genişlediği bir ay olacak. Günlük işler, günlük koşturmalar ile de fazlasıyla uğraşabilirsiniz.

Nisan ayında harcamalar dikkat çekiyor

Nisan ayında eşiniz ya da sevgilinizle para harcamaya yönelik bir takım faaliyetleriniz olabilir. Bu ay, barlar, gece hayatı gibi eğlenceli etkinliklere yer vereceksiniz. Parayı da bu konulara harcayaksınız gibi duruyor. Mayıs ayında yaşamın anlamını sorguladığınız, aradığınız ve kendi varoluşunuzla bağdaştırmaya çalıştığınız konular kariyer üzerinden olacak. Ev hayatıyla ilgili gündeminizde olan konular yavaş yavaş yerli yerine oturmaya başlayacak. Günlük yaşamdaki yeme-içme konularına ise ekstra önem göstereceksiniz.

Haziran ayında yurt dışı odak noktanız

Haziran ayında odak noktanız yurtdışı olacak. Yurt dışı temaslı konualrda özellikle kadın figürlerle yakın ilişkiler kurabilirsiniz. Kuzey Ay Düğümü İkizler’de zaten hali hazırda yurt dışı hayatınızı canlandıracak. Bol bol yabancı dil kullanarak, yazışmalı günler geçireceksiniz. Herhangi bir etki almazsanız, bir dil kursuna yazılmanızı öneririm. Yeni dil öğrenmek size çok iyi gelecek. Etrafınızda her hangi birinin hastalığında ise, ilaç kullanımına dikkat ediniz. İlaçlar kişilere göre farklılık gösterdiğinden sorun yaşayabilirsiniz. İlça kullanımına mutlaka dikkat etmelisiniz. Temmuz ayında biraz içe kapanma yaşayabilirsiniz. Kendinizi ve ruhunuzu anlamaya yönelik iç keşfe çıkacaksınız. Enteresan kitaplar okuyabilir, ufkunuzu açabilirsiniz. İçsel bir yolculuğa çıkacaksınız. İlişkilerinizle ilgili ani kayıplar da yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde kıskançlık problemleri  sizin durduk yere canınızı sıkabilir. Ağustos ayında arkadaşlarınızla bol bol görüşeceğiniz zamanlar yaşayabilirsiniz. Uzakta yaşayan arkadaşlarınızla görüntülü konuşmalar yapabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde kıskançlık problemleri bu ay ayyuka çıkabilir. Bu konulardan olabildiğince uzak durmalısınız. Ya da kıskanç partnerinize bu konuda mantıklı ve sevecen bir konuşmay yaparak, dengeli davranışlarla kazançlı olabilirsiniz.

Eylül ayında ani yardımlar “Circe”

Eylül ayında varsa borçlarınız, ummadığınız bir kişiden para yardımı alabilirsiniz. Ya da sağlık açısından bir probleminiz varsa, önemli birindentavsiye alabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı partnerlerle görüşebilirsiniz. Yakın çevrenizle bir araya gelebilirsiniz. Ekim ayında parasal konularda bazı durumları çözmek için iletişim araçlarını yoğun bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu ayda cilt problemleri ortaya çıkabilir. Kullandığınız krem, şampuan gibi kozmetiklere dikkat etmelisiniz. Cildinizde meydana gelebilecek problemler önlem almazsanız ilerde tekrar karşınıza çıkabilir. Kasım ayında kariyerinizde bir bitiş yaşayabilirsiniz. Kariyer konularında belki de canınızı sıkacak durumlar olabilir. Satürn retro hareketiyle tekrar ev, aile alanınızı etkileyecek. Dolayısıyla ev konularında tamamen bir netleşme için, aralık 2020’yi beklemelisiniz. Aralık ayında belki de evlilik sebebiyle ev değiştirebilirsiniz. Yıl sonuna doğru, bilinçaltı konularda kendinizi geliştirmek isteyeceksiniz. Ani hastalıklar olması da bu ayda muhtemeldir. Sağlığınıza çok özen göstermeli ve yediklerinize dikkat etmelisiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *