8

Başak ve Yükselen Başak Burcu için 2020 Yıllık Astroloji Yorumu

Başak ve Yükselen Başak 2020 Yorumu

Başak burçları ve yükselen başaklar için 2020 yılı eğlence, keyif, çocuklar ile ilgili konular yoğunluk kazanıyor. Bu konularda bazı kısıtlama ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Kariyer alanınızda görüntüleme vb. cihaz kullanımının olduğu bir tür sektöre yönelebilirsiniz. Arkadaşlıklar size bu dönem pek iyi gelmeyebilir. Bir tür kötü düşünceler ve kötü arkadaşlıklar sizi üzebilir. Yurt dışıyla alakalı ani geziler planlayabilirsiniz. Yabancı kültürlerle ilgili okuyacağınız kitaplar ya da filmler size ilham verebilir. Ruhunuz en çok rutin işlerde rahatlayacak. Belki evi süpürmek bile size terapi gibi gelecek. Örneğin evdeki kullanmadığınız kumaşlardan yeni bir çanta yapabilirsiniz. Kesme ve dikme işlemleri size bu dönem iyi gelebilir. Parasal konularda yaratcılığınızı devreye sokarsanız, güzel işler elde edebileceğiniz bir dönemdesiniz.

Şubat Ayı “Ödemeler”

Şubat ayı itibariyle ödemeler, borçlar ya da sağlık konularında bazı can sıkıcı durumlar oluşabilir. Kadın figürlerle sinemaya gitmek size iyi gelebilir. Ev yaşantınızda ise kadın figürlerle mücadele haline girebilirsiniz.

Bilinçaltı problemler “hastalıklar”

Mart ayında hayatınıza girecek yeni insanlar sebebiyle yaşayabileceğiniz problemlerde partneriniz size yardımcı olacaktır. Bilinçaltı problemlerinizin gün yüzüne hastalıklarla çıkabileceği dönemlerden geçiyorsunuz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Ayaklar ya da bağırsaklarla ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Nisan ayında çocuklarınız ya eğlence hayatınızla ilgili bir kısıtlama yaşayabilirsiniz. Bu sıkıntılar daha çok evde yiyeceğiniz yemekle ilgili olabilir. Beslenme şeklinize dikkat etmelisiniz. Aile bireyleri ile yakından ilgilenmelisiniz. Baba figürleriyle alakalı cerrahi bir operasyon yapılması gerekebilir.

Mayıs ayında yurtdışı dikkat çekiyor…

Mayıs ayında arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirmek isteyeceksiniz. Hatta bazı geziler düzenleyip güzel hatıralar bırakacak fotoğraflar çekebilirsiniz. Yurtdışı konuları da bir yandan sizi megul edebilir. Özellikle Amerika ile ilgili haberler alabilirsiniz. Haziran ayında kuaföre gidip saç kestirebilirsiniz. Saç kestirmek gibi bir değişiklik size iyi gelebilir. Kendinizi iyi hissettirecektir. Temmuz ayında partnerinizle sinemaya gitmek size iyi gelebilir. Evinizdeki evcil hayvanınızla güzel vakit geçirebilirsiniz. Ağustos ayı itibariyle retro hareketine geçen Satürn tekrardan sizin eğlence ve keyif hayatınıza kısıtlamalar sokabilir. Burada yapmanız gereken duygu ve düşüncelerinizi düzene oturtmaktır. Zihinsel alanda oluşan fikirleriniz, sizi günlük hayatta yapmanız gereken işlerden alıkoyabilir. Bu dönem check-up yaptırabilirsiniz. Bilinçaltı ve rüyalarınızın aydınlanacağı bir ay yaşayabilirsiniz. Kendi hatalarınızı düşünüp, tartacağınız bir dönem olabilir. Rüyalarınız ile de bazı konuları pekiştireceksiniz. Kitaplar, yazılar ve iletişim araçlarıyla çok fazla şey öğrenebileceğiniz bir dönemdesiniz.

Eylül ayı ferahlama dönemi olacak…

Eylül ayında ruhunuzun ferahladığı, kendinizi daha iyi hissetiğiniz bir dönem olacak. Aşk hayatınız önem kazanacak. Orman gezilerine katılabilirsiniz. Parasal konularda görmezden geldiğiniz harcamalarınız size negatif dönebilir. Ekim ayı itibariyle aile büyükleri (kayınvalide ve anne) bir araya gelebilir. Partnerinizle ilgili vücudunda güçsüzlük ya da halsizlik gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Partnerinizin bağışıklığının azaldığı bir dönem olabilir. Yakın çevreyle bol bol görüşüp vakit geçireceğiniz dönemler. Yıl sonu itibariyle, aşk hayatınız şenlenecek. Evcil hayvan edinebilirsiniz. Harcamalarınızı düzenleyebilirsiniz. Sağlık açısından bazı risklere açık olduğunuz bir döneme giriyorsunuz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *