5

İkizler ve Yükselen İkizler Burcu için 2020 Yıllık Astroloji Yorumu

İkizler ve Yükselen İkizler için 2020 Yorumu

İkizler ve Yükselen ikizler için 2020 yılı ödeme, kredi, banka, ameliyat vb konularda yoğun gündemlerle geçebilir. Zaten kendinizi ruhen, bazı problemleri çözmeye hazırlamışsınız. Önünüze gelebilecek problemlere karşı yoğun düşünsel seyrinizden sonra, sıra bu konuları çözümlemeye geldi. Ocak ayı itibariyle tüm bunların yanı sıra, yurt dışı temaslı bazı insanlardan yardım almanız gerekebilir. Yakın çevrenizle sık sık görüşeceksiniz. Sağlığınıza dikkat etmeli, hijyen konusuna önem vermelisiniz. Evinize köpek gibi bir evcil hayvan almayı düşünebilirsiniz. Aşk hayatınızda hareketlilik görünüyor. Şubat ayında aile büyükleriniz ile ilgili ilaç konuları gündeme gelebilir. Aklınızda daha çok kariyer konuları var. Uykunuzda hiç beklemediğiniz ve sizi şaşırtacak rüyalar görebilirsiniz. Ancak bu rüyalar, aslında sizin bilinçaltınızı size anlatır. Dolayısıyla rüyalarınıza çok fazla tutunmayın. Tabiki her ruh, kendine has sezgisellik taşıyabilir. Anlattıklarım genel içindir.

Mart ayında çekişmeler…

Mart ayı itibariyle, varsa kayınvalidinizle bir tür duygusal çekişme yaşayabilirsiniz. Bu enerjiyi iyi bir hale dönüştürmek isizn elinizdedir. Onu, bir kahve içmeye götürebilirsiniz. Nisan ayı itibariyle parasal konularda dikkatli olmanız gereken günler başlıyor. Kadın figürlerle dertleşip, konuşmak için güzel etkiler var. Bu dertleşmeler size iyi gelecektir. İlişkide olduğunuz partnerinizle buluşa be görüşmeleriniz sonucunda, yaratıcı fikirler edinebilirsiniz. 

Mayıs ayı parasal konuları yapılandırmak için ideal…

Mayıs ayında, parasal konularınızı düzene getirmek size ruhsal yönden tatmin edici gelecektir. Bilinçaltı konularında kitaplar satın almanız size fayda sağlar. Hatta amerika/kızılderili hikayeler ya da romanlar size iyi gelecektir. Haziran ayında çevrenizde güzellikler meydana gelecektir. Özellikle kadın figürlerle çevreniz genişleyecektir.

Temmuz ayında evrak hatalarına dikkat

Temmuz ayında para konuları tekrar dikkat çekmeye başlıyor. İletişimsel yanlış anlaşılmalar, yanlış anlamalar, yanlış evraklar, evraklarla ilgili ters giden işler ya da eksiklikler sizin için önem taşıyabilir. Fakat resmi kurumlarla olan temaslarınızda gayet olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Tüm bunlar olurken, siz aile ve yuvanızda keyifli vakitler yaşamak isteyebilirsiniz. Ruhunuz bu ay, evde vakit geçirmek isteyecektir. Aileniz içerisinde herhangi bir kişinin sağlık ile ilgili rahatsızlığı gündeme gelebilir. Fakat bu konu herkesin gözünden kaçabilir. Dolayısıyla, erken teşhis açısından, ailenizdeki kişilerin sağlığı hakkında uyanık olunuz. Parasal konuları ise yapılandırma sürecine sokmayı başardığınız bir dönem diyebiliriz.

Öfkeyle kalkan zararlar oturur

Ağustos ayı itibariyle arkadaşlık konularında bazı kıskançlık problemleri yaşayabilirsiniz. Bu problemler, sizi aslında daha önce yaşamış olduğunuz bir konudan dolayı ön yargılı hale getirmiş olabilir. Anlamlandıramadığınız durumlar olabilir. Bunları zaman bırakın. Çünkü öfkelenip, arkadaşlıklarınızı kaybetmeniz mümkün hale gelebilir. Öfkeyle kalkan, her zaman zararla oturur. Eylül ayında rüyalarınız çok hareketlenecek. Bu arada çevrenizde romantik ilişkiler artmaya başlayabilir. Çevrenizdeki sevgi temalı konular, sizi de etkileyebilir. Partneriniz yoksa, yeni bir partnerle tanışmanız olasıdır. Yıl sonuna doğru, para konularını hizaya getirdiğiniz etkiler mevcut. İlişkilerinizle daha yakında ilgileniyorsunuz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *