fbpx

Yengeç ve Yükselen Yengeç Burcu için 2020 Yıllık Astroloji Yorumu

717 görüntülenme

Yengeç ve Yükselen Yengeçler 2020 Yorumu

Yengeç ve Yükselen Yengeçler 2020 yılında yeni ilişkiler ve partnerlerle tanışıyor. Tanışacağınız ve bir ortaklığa doğru adım atacağınız tanışmalar hayatınıza yön vermeye başlayacak. Ruhsal yolcuğuluğunuz ise günlük aktivitelerle ilgili olacak. Gün içinde yapma zorunluğunuz olan işler sizi oyalayacak. Bu oyalama sırasında, ruhsal bakış açıları elde edeceğiniz durumlar ile karşılacaksınız. Örneğin, daha önce hiç bulaşığa el sürmediyseniz, bulaşık yıkayacağınız bir durum oluşabilir. Böylelikle, bulaşık yıkayan insanların halinden anlayacaksınız. Tamamen örnek çerçevesinde anlatmaya çalıştığım durum, günlük işlerin hayatımızda ne kadar yer tuttuğuyla ilgili. Yuva evinizde yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz. Sanatsal aktivitelerle vakit geçirebilirsiniz. Bir takım tesadüfler sonucu yeni arkadaşlarla tanışabilirsiniz. İkili ilişkiler ve iş hayatı bu sene sizin için oldukça önemli. Yeni bir iş kurmak için ise ideal zamanlar diyebiliriz. Parasal konularda görmezden geldiğiniz her ne varsa, gün yüzüne çıkabilir. Belki de harcamalarınızı kısmanız gerektiğini bilseniz bile, bunu görmezden gel,yor olabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız ile ilgili gündemler de bu sene hayatınızda önemli bir yer tutuyor. Yılbaşı itibariyle ikili ilişkileriniz çok yoğun geçeceğe benziyor.

Şubat ayında yapacağınız günlük işler size terapi gibi gelecek…

Şubat ayında kayınvalideniz (varsa) ile günlük işlere yoğunlaşabilirsiniz. Satürn harcamalarla ilgili konuları gündeminize getirebilir. Dolayısıyla harcamalarınızı minimum tutmalısınız. Günlük işlerle uğraşmak size iyi gelecek. Gün içinde vaktinizi alan her ne ise size adeta terapi gibi gelecek. 

Mart ayında “kıskançlık” teması

Mart ayı itibariyle yemekle ilgili market alışverişleri sonucunda özellikle evinizde vereceğiniz hoş davetler size iyi gelecektir. Kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda kıskançlık yaşayacağınız durumlar oluşabilir. Ya da sizi kıskanan birileri olabilir. Hayatın içerisinde var olan tüm duygulardan hepimiz sorumlu olduğumuz gibi, kimseyi suçlamaya hakkımız yoktur. Fakat bize gelen doğruları da tabiki paylaşmalıyız. Yaşadığımız kıskançlık da olsa bizden bize ayna olduğu için, bir üst bilinçe çıkarak konulara anlamaya çalışmalıyız. Kıskançlık herkesin içinde vardır. Sadece bazı hassas zamanlarda bizi yakalar. Önemli olan kendimizi idare edebilmemizdir. Mart ayında varsa partnerinizle sık sık görüşmeler neticesinde bir yurtdışı seyahati planlayabilirsiniz.

Yurt dışı işlerinde beklenmeyen yardımlar

Nisan ayında yurt dışı seyahatinizle ilgili bir konuda yardım alabilrsiniz.Yurt dışı konusunda bilgili biri size yardımcı olacaktır. İş hayatınızda size karşı bazı ön yargılı konuşmalar yaşayabilirsiniz. Arkadaşlar arasından tanıştığınız biriyle romantik bir ilişki yaşayabilirsiniz. Bu ilişkide kadın figür daha istekli olacaktır.  Mayıs ayında çocuğunuz varsa, ameliyat, operasyon ya da plastik cerrahi konulu bir gündeminiz olabilir. Bu ayda ruhunuz ile reel hayatınızın istikameti paralel olacaktır. Kendinizden memnun bir şekilde yaşamanın tadını çıkaracaksınız. Para kazanmayla ilgili yaratıcı fikirleriniz ortaya çıkacaktır.

Satürn’ün Kova burcunda ileri hareketi…

Satürn Mayıs ayında Kova burcuna geçecektir. Dolayısıyla, harcama konularınızda da bazı gelişmeler olabilir. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Haziran ayı itibariyle grup çalışmaları yapmanız olasıdır. Evcil hayvanınızla gün içerisinde çok fazla ilgilenmeniz gereken durumlar oluşabilir. Hayal ve hedefleriniz için, hayal dünyanızın ve yaratıcılığınızın maksimum olduğu bir zaman dilimi olacak.

Yıl sonuna doğru keyif….

Temmuz ayı itibariyle hijyen konuları ve sağlığınız gündemde olacak. Kendinizi birden bire beğenmeme hali olabilir. Arkadaşlarınızla kafa dağıtmaca yapabileceğiniz bir dönemdesiniz. Ağustos ayı ile beraber arkadaşlarınızdan bir takım yardımlar görebilirsiniz. Aile içinde hasta olup da bakıma muhtaç biri olabilir. Eylül ayında yakın çevrenizle ilgili bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Belki de yakın çevrenize yeni biri girecek ve tanışmalar gerçekleşecek. İsteme, söz ve nişan gibi konular yakın çevrenizde gerçekleşebilir.Ekim ayı itibariyle, ev içerisinde beslenme, anne, çocuk konuları gündemde olacaktır. Vitamin gibi beslenme takviyesi almanız gereken zamanlar olabilir. Bununla ilgili masraflar yapabileceğiniz bir zaman dilimi. Yıl sonuna doğru eğlenme zevk sefa ihtiyacınız artacak.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Diğer Astroloji Yazıları

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Would love your thoughts, please comment.x