fbpx

Boğa ve Yükselen Boğa Burcu için 2020 Yıllık Astroloji Yorumu

485 görüntülenme

Boğa Burcu ve Yükselen Boğalar 2020 Yorumu

Boğa burçları bu sene yurtdışı konularıyla ilgilenecekler. Yurtdışı ile kariyer görüşmeleri, yazışmalar sıklıkla olacak. Uranüs etkisini yani ani gelişebilecek olayları, hiç beklendmedik şekilde yaşayabilecekleri bir yıla hazır olmalılar. Yurtdışı bağlantılı konularda yapılanmalar içerisine girebilirler. Bu sebeple çok fazla resmi evrak kovalama işlerinin içerisinde kendilerini bulabilirler. 2020 senesinde Boğa burçlarının, alkol konularında dikkatli olmalarını öneririm. Hem parasal açıdan, hem de sağlık açısından alkol, içki nedenli bir takım problemler krizler yaşamaları mümkün görünüyor. Bu sebeple, alkolle aranıza mesafe koymanızı öneririm. 2020 senesinde parasal konularda, özellikle kripto para, banka işlemleri gibi bazı sanal para işlerinde, dikkatli olmanız gerekebilir. Hatta sanal işlemler ve sanal paralar konusunda bazı çalışmalarınızı titizlikle yürütebilirsiniz. Bu konularda yeni teknolojik gelişmeler, sizin için faydalı olacaktır. Fakat henüz daha zamanı olduğunu görüyorum. 

Evcil hayvanınıza özen gösterin

Evcil hayvanlarınız ile ilgili, hastalık konularıyla uğraşabilirsiniz. Kediniz varsa, kontrole götürmenizit tavsiye ederim. İkili ilişkileriniz, partneriniz, aşk ilişkilerinizde yoğun bir döneme giriyorsunuz. Şubat itibariyle, babanız ya da eşinizle ilgili kariyer konuları gündeme gelebilir. Aile ve yuvanızda bir takım işlerle ilgilenmeniz gerekebilir. İkili ilişkilerdeki yaşanılacak konularda bilinçüstü bir bakış açısıyla olayları derinden gözlemleyeceksiniz.

Mart ayı arkadaşlıklar hareketleniyor.

Mart itibariyle arkadaşlıklarınız hareketleniyor. Eski arkadaşlarınızla buluşma yapmanız mümkün görünüyor. Hatta yıllar öncesinden tanıdığınız bir arkadaşınızla romantik bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Uykunuzda bazı kabus diyebeileceğimiz türden kötü rüyalar görebilirsiniz. Nisan itibariyle, annenizle ilgili bazı ilaç gündemleri ortaya çıkabilir. Mart ayında başlayan ilişkiniz ise, son hız devam edecek. Bu ilişki size bilinçaltında bazı konuları aydınlığa kavuşturacak. Her ilişkiniz size aynadır, bunu sakın unutmayın.

Mayıs ayında Satürn’ün İleri Hareketi

Mayıs itibariyle Satürn burcu Kovaya geçiyor. Sizi en çok kariyer alanında etkileyecek olan bu görünümde şans noktanız sizinle birlikte olacak. Bu ayda estetik operasyonlar geçirmeniz de olasıdır. Haziran itibariyle para konuları sizin için önem arz etmektedir. İlişkinizle ilgili bazı önemli noktaları konuşacağınız durumlar oluşabilir. Bu konuşmadaki takındığınız tavır, ilişkinizi daha iyi bir konuma getirebilir. Aile yakını ya da yakın çevrenizde hasta kişiler gündeme gelebilir.

Temmuz ayı güzel başlangıçlar!

Temmuz ayı sizin için güzel başlangıçlara gebe diyebiliriz. Yıl boyunca karşınıza çıkacak yeni insanlar, size geniş bakış açıları kazandıracak ve hayatınızı renklendirecek. Bu ay, ruhunuz mutlu olmayı ve eğlenmeyi isteyecek. Ani eğlence aktiviteleri ile de ruhunuzu mutlu edebilirsiniz. Ağustos ayında, yuva ev konularında bazı elektronik, elektrik işlerle ilgilenebilirsiniz. Evinizdeki aydınlatmalarla alakalı bazı değişimler, alışverişler yapabilirsiniz. Eylül ayında ilişkide olduğunuz partnerinizle bol bol para harcakaysınız gibi görünüyor.  Kesici aletlere dikkat etmelisiniz. Ekim ayında, kıskançlık problemleri yaşayabilirsiniz. Bu tarz durumlarda kendi iç sesinizi dinleyip, içinize dönmeniz bu durumları daha kolay aşabilmenizi sağlayabilir.

Yurt dışı problemlerine dikkat!

Yıl sonuna doğru, ilişkide olduğunuz partnerinizle yurt dışı seyahati planlamanıza rağmen, bazı aksilikler yaşayabilirsiniz. Bu konularda önlem almanızı tavsiye ederim. Örneğin uçak biletini iade edilebilir almalısınız, aksi takdirde para kaybı yaşayabilirsiniz. Kuzey ay düğümünüzünde para harcamaları alanında seyahat ederken, bu tip hamleler sizi kazançlı hale getirecektir.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Diğer Astroloji Yazıları

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Would love your thoughts, please comment.x