fbpx

Evlilik Zamanı Hesaplama

4.309 görüntülenme

Merhaba dostlar,

Evlilik zamanı hesaplama konusunun, ihtimaller dahilinde cevap veren bir teknik olduğunu belirtmek isterim. Ortaya çıkan sonuç, ihtimal ve olasılıktır. Öncelikle bunun altını çizelim… Evlilik zamanını, erkek ve kadın için farklı yorumlarız. Eğer bir sevgiliniz var ise, onun haritasına da bağlı olmak üzere, yine parametreler değişir ve farklı yorumlarız. Burada, kişiler birbirlerinin hayatları üzerinde, bazı enerji noktalarını aktif ederler ve olaylar olağan dışı hale gidebilir. Yani kişiler, doğum haritasının etkilerini, çevresel durumlara da bağlı olarak “güncel” halini yaşarlar.

Evlilik zamanını hesaplarken, öncelikle kadın ve erkek arasındaki etkileşim konusuna değinmek istiyorum. Buradaki arketipler, çok farklı anlamlara da gelebilmektedir. Şuanda ilişki konusunu anlattığım için, arketiplerin bu yönünü ele aldığımı bilmelisiniz.

Erkekler için doğum haritasında ilişki ve evlilik konusunda bakılması gerekenler

  • Erkeğin haritasındaki Ay :  Erkeğin aşık olduğu kişiyi anlatır. Aşık olacağı kişide görmek istedikleri şeyi de anlatabilir. Nasıl bir kişiye aşık olabileceğini gösterir.
  • Erkeğin haritasındaki Venüs : Erkeğin beğendiği, çekildiği kişinin özelliklerini anlatır. Nasıl bir kadını beğeneceğini söyleyebilir.
  • Erkeğin haritasındaki Ceres : Erkeğin, hayatında “eş” olarak görmek isteyeceği kadın tipini anlatır.  Evlenmek isteyeceği kadının özelliklerini gösterir. Evleneceği kadının nasıl olacağını gösterebilir. Kadersel eş figürüdür.
  • Erkeğin haritasındaki Güneş : Erkeğin kendisini anlatır.

Kadınlar için doğum haritasında ilişki ve evlilik konusunda bakılması gerekenler

  • Kadının haritasındaki Güneş : Kadının aşık olacağı kişiyi anlatır. Evlilikteki eşi gösterir.
  • Kadının haritasındaki Ay :  Kadının kendisini anlatır.
  • Kadının haritasındaki Mars : Kadının ilişkide çekim duyacağı, beğendiği kişiyi anlatır. Erkek arkadaş ve sevgiliyi gösterir.
  • Kadının haritasındaki Juno : Kadının hayatında “eş” olarak görmek isteyeceği tipi anlatır.  Evlenmek isteyeceği erkeğin özelliklerini gösterir.  Kadersel eş figürüdür.

İlişkiler ve Beklentiler

Yukarıda bahsettiğim yerleşimleri, burç ve planetler kapsamında yorumlayabiliriz. Burada, kadın ve erkeğin aslında kişisel beklentilerini görmüş oluyoruz. Bu beklentiler, ne zaman yankı bulursa, o zaman frekans oluşuyor. İki insanı da birbirine yaklaştırıyor. Bu sebeple, ilişkilerde zorlama olmaz. Bir kişiyi sevdiğinizde, onun da sizi sevme zorunluluğu yoktur. Bu bağlamda, kimseyi suçlamayın. Veya sevilmiyorum diye de hissetmeyin. Burada kendi beklentilerinizi, partnerinizin beklentilerini anlamak çok önemlidir… Kasıtlı ve kişisel nedenlerden öte, ilişkiye bir adım öteden bakmayı deneyelim.

Evlilik zamanı hesaplama

Evlilik Zamanı Hesaplanabilir mi?

Evlilik zamanı, haritadan haritaya özel formüllerle hesaplanabilen, potansiyeli ve ihtimali gösteren bir durumdur. Mutlak bir sonuç ortaya çıkmaz. Ancak, evlilik – ortaklık enerjisinin yükseldiği belirli zamanlar vardır. Bu zamanlarda, çevresel ve duygusal durumunuzla beraber, tabiki sizin de isteğiniz ve eğiliminizle evlilik gerçekleşebilir. Bu hesaplamada tek bir formül ve tek bir teknik yetmez. Birden fazla, harita durumuna göre teknik uygulamak gerekebilir. Orta noktalar, transneptünyenler kullanılarak hesaplanır.

Evlilik zamanı hesaplaması için buradan danışmanlık alabilirsiniz. 

İlişki, Sinastri, Aşk, Uyumluluk, Ruh Eşi, Ruh İkizi Astroloji Danışmanlığı

 

5 4 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe
Ayşe
1 yıl önce

Mars ve juno ayrı ayrı retro fakat aynı zamanda ikisinin üçgen açısı da var bu nasıl oluyor ? Ufukta evlilik vaf mıdır yok mudur?

Diğer Astroloji Yazıları

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
2
0
Would love your thoughts, please comment.x