7

Aslan ve Yükselen Aslan Burcu için 2020 Yıllık Astroloji Yorumu

Aslan ve Yükselen Aslan 2020 Yorumu

Aslan burçları ve Yükselen aslanlar 2020 yılına gündelik, sağlık, rutin işler konusunda yoğunluk yaşayacakları bir döneme giriyorlar. Sağlıkları ile ilgili görmezden geldikleri bazı durumlar olabilir. Daha önce yaşamadıkları, yeni alerjiler ve hassasiyetler bünyede belirebilir. Bilinçaltı rüyalar aktifleşebilir. Hayal ve hedeflerle ilgili bir takım teknolojik aletleri de kullanarak, yeni oluşumlar ve yapılandırmalar içerisine girebilir. Kariyer alanında ani teklifler alabilir. Kariyerinde ani bir değişime doğru gidebilir. Kendini mutlu hissettiği alan ortaklıklar ve ikili ilişkiler alanıdır. Eşi ya da iş hayatındaki figürlerle uyumlu bir dönemde olacaktır. Bazı estetik operasyonlar yaptırmak isteyebilir. Ev yaşamında evcil hayvanlarla ilgili bir takım eylemler, bakım, hastalık vs ilgilenmek durumunda kalabilir. Şubat ayı itibariyle yurt dışı konularla bağlantılı bazı hedefleri yerine getirememenin üzüntüsünü yaşayabilir. Mart ayında yakın çevre ile birlikte etkinlikler düzenleyebilir. Varsa kayınvalide ile günlük rutinler içerisinde bir araya gelebilir.

Nisan Ayında partnerinizle ilgili problemler çözülüyor…

Nisan ayında varsa partnerinizle birlikte yaşayacağınız bir problem, bir şekilde çözülecektir. Bu konuda sezgisel bir anlayış iki tarafı da olumlu yönde ilerletecektir. İlişki bir üst boyuta geçebilir. Anlayış ve hoşgörü eskisinden daha etkili olacaktır.  Babayla ilgili ani bir şekilde meydana gelebilecek operasyon ve ameliyat gibi sağlık durumları ortaya çıkabilir. Kariyer alanında kadın figürlerle temas oldukça yoğunlaşacaktır. günlük rutinlerinizde pratik çözümler bulmak zorunda kalacağınız durumlar yaşayabilirsiniz. Satürn ve Plutonun kavuşumu sizi buna zorlayabilir. Para konularında hırslı olacaksınız.

Mayıs ayında içe dönmelisiniz, kendi sesinizi dinlemelisiniz…

Mayıs ayında içe döndüğünüz, ruhunuzu dinlediğiniz, sessizlik ve sükunetin sizi mutlu edeceği bir döneme giriyorsunuz. Arkadaşlarınız ile birlikte saunaya gidebilirsiniz. Hijyen açısında olumlu etkilerin alınacağı bir ay olacak. Kariyerle ilgili, ön yargılı olduğunuz bazı kimselerden şaşırtıcı biçimde yardım alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla görüşmeleriniz yoğunlaşacaktır. Teknolojiyi kullanarak size doğru akacak yığınla spiritüel bilgiye kucak açabilirsiniz. bilinçaltı çalışmaları için gerçekten olumlu bir ay. Haziran ayında alacağınız ağrı kesici gibi ilaçlara çok dikkat etmelisiniz. Satürn Kova burcunda seyahatine başlıyor fakat retro hareketle tekrar sağlık alanınıza geleceği için, rutinlerinizi kontrol etmelisiniz.

Temmuz ayında parasal konular gündeminizde!

Temmuz ayı sizin için para önem kazanacak. Parasal konular sizin ilginizi çekecek ve yaratıcılığınızı devreye sokacaksınız. Ağustos ayında kariyer hayatınızda yardımlar gelebilir. Yakın çevrenizle sık sık görüşebilirsiniz. Bazı cihazları kullanacağınız bir takım işler gündeminizde olabilir. Yeni bir enstrüman kullanmayı öğrenebilirsiniz. Eylül ayında parasal gelişmelerle ilgili telefon, iletişim trafiğinde olabilirsiniz. Aile büyükleriyle ilgili bir ameliyat ya da cerrahi bir müdahale gündeme gelebilir.

Ekim ayında gündelik hayat düzeni önem kazanacak…

Ekim ayı itibariyle evinizde film izlemek isteyeceksiniz. Değişik türden çeşitli film ve diziler size keyif verecek. Günlük hayat ve sağlığınızı düzene oturttuğunuzu hissedeceksiniz. Kayınvalide ve annelerinizi bir araya getirebilirsiniz. Yıl sonu itibariyle eğlence ve keyif hayatınız önem kazanacak. İş hayatınız ve kariyeriniz ile ilgili bazı kötü düşünceler zihninizi bulandırabilir. Fakat bu noktada sizin yapmanız gereken hedeflerinize odaklanmanızdır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *