Spiritüel Gerçekler

Spiritüel Gerçekler

Spiritüel bilgilerin bir anda pompalandığı bir zamanda yaşıyoruz. Spiritüel tuzaklara karşı uyanık ve bilinçli olmalıyız. Düşündüğümüz gibi pembe bir dünya olmayabilir… Spiritüel istilacı ve bozguncu varlıkların yeni taktikleri, insan bedenini terk eden sahibinin yerine kendilerinin girmesi…  Bu varlıklar sandığınız gibi sevgi dolu ve melek değil…

Transa geçmek ve meditasyon düşünüldüğü kadar iyi olmayabilir!

Sizi transa sokuyorlar, çünkü bu dünyada sadece insan bedeni ile var olabilirler deniliyor… Dünya evrende stratejik bir yer imiş… Trans halleri, astral seyahatlerde siz bedeninizi terk ediyorsunuz. Ve bu bedeninize de başka varlıklar musallat olabiliyor deniliyor. Bu konuda Farah Yurdözü’nü takip etmenizi öneririm, yazıdaki fikirlerin kaynağı kendisidir.

Diğer varlıklar da tıpkı insanlarda da olduğu gibi,  özellikle güç tiryakisi, kontrolcü ve istilacı varlıklar, insanları yöneterek ve onlar üzerinden bazı şeylere sahip olmak ve hatta sahip olmaya devam etmek istiyorlar deniliyor. Bu düşünce spiritüel camiada çok bilinmiyor ; çünkü kimse uyansın istemiyorlar.

Evrende İnsanın Yeri

Evrende zafer kavramının “insan” olmadan gerçekleştirilemeyeceği ve bu sebeple zeka vb üstünlükleriyle bir şekilde kontrol ettikleri insanlar üzerinden fayda gördükleri bazı şeyler var deniliyor. (Bunlar tam olarak nedir, bilinmiyor) Bu düşünceler, özellikle astrolojinin kullanım şekli, evrendeki sistematik işleyişi, dünyanın bu halini düşündüğümüzde mantıklı geliyor… Eğer bir gün uyandığımızda bir şeyler bir anda moda oluyorsa (astroloji de dahil) düşünmeliyiz… Astrolojideki sistemi kullanmamız ve varoluşu anlamak istememiz demek, astrolojinin kendi halinin bu algoritmanın çok masum olduğu anlamına gelmez. Böyle bir düzen şekli, belki de belli varlıklar tarafından düzene sokuluyor ve insanoğlunu simülasyona sokuyor.

Kendine ve Bilincine Sahip Çık
Siz, siz olun. İnsan yapımı olmadığını düşündüğünüz konular üzerinde mutlaka sorgulayıcı olun. Kendinizde kalın ve bilincinize sahip çıkın!
İnsan Dışı Varlıklar
Özellikle spiritüel varlıklar, insanlık dışı özelliklerde “ilkel” derecede acımasız ve haneye tecavüz ediyorlar. Bir varlık saygılı ve sevgi dolu ise, size asla karışmaz ve rahatsız etmez… İnsanları farklı oyunlar ve düşüncelerle kandırmak istiyorlar, ancak farkındalık bizim en güçlü silahımız….
Sevgiler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *