Shiba Coin Analizi Astroloji

Astrolojide Shiba Inu (SHIB) Coin Analizi

Not: Tüm yazıda bahsettiğim konular, coin ile astroloji arasındaki çalışmalarımdan ibarettir. Yatırım tavsiyesi değildir.

Merhaba Kriptocular,

Kripto dünyasındaki tam anlaşılamayan ve gidişatının ne olduğu belirsiz olan kripto paralarla alakalı, gündemimize Dogecoin Killer (Doge öldürücü) olarak giriş yapan Shiba coini analiz edelim. Kripto paralardaki KARA AY LİLİTH vurgusu yine Shiba coin’de de ön planda… Shiba coin Aslan Burcu ve Uranüs ile yakın etkileşimi var.

Shiba coin uranyen astroloji haritası 90 dial
Shiba coin uranyen astroloji haritası 90 dial

Shiba Coin Aslan Burcu

Shiba coin’in haritasını 31 Temmuz 2020 olarak, nerdeyseniz orayı lokasyon alarak çıkarabilirsiniz. Gönül isterdi ki, yer zaman bilgileri daha net olsun, ancak bilgi ne kadarsa o kadarını kullanarak ilerleyebiliriz. Shiba coin sabit nitelikli burçlardan Aslan Güneş ve Uranüs Boğa etkileşiminde yer alan bir kripto para. Koç noktasında Cupido transneptünyeni ile güzel bir enerji veriyor. Öte yandan kardinal ekseni, yani öncü burçlardaki yerleşimleriyle beraber, öne çıkıyor. Pluto, Merkür, Jüpiter, Kara Ay Lilith, Zeus kardinaline sahip. Bu da para ve güç dengesinde aktif ROL OYNAYACAK bir coin olacağını söylüyor. Apollo asteroidi ise, sabitlerde Apollon transneptünyeni ile kavuşmuş. Ayrıca para göstergesi Ceres ise Jüpiter / Apollon orta noktası ile etkileşimde… Mars Koç burcunda ve Pallas ile etkileşimde. Bu da coin yaratılma sürecinin stratejik şekilde planlandığının göstergesi.

Shiba Coin Kuzey Ay Düğümü İkizler Burcunda

Shiba coin’in gelecek zaman yönünü anlatan en önemli yerleşimi olan Kuzey Ay Düğümü (KAD) İkizler burcunda konumlanıyor. KAD İkizler ile beraber, bu coinin akıbeti biraz da parayı anlatan Merkür arketipi ile incelenebilir. Merkür’ü 21 derece Yengeç burcunda ve kardinal aksında güçlü şekilde yerleşmiş olan Shiba, transit Ay geçişlerinden etkilenebilir. Mesela Ay Oğlak geçişlerinde, bu coin biraz daha azalma etkisine girebilir. Coinlerde astrolojik anlamda analiz yapmak için transit Ay ve MC ye bakmalısınız. Coinin kendi Ay ve ASC konumundan da bi haber olduğumuzu bilerek…

Sabit burçlarda Apollon ve Apollo

Sabit burç Akrep’teki Apollon transneptünyeni ile, sabit burç Aslan’daki Apollo iş birliği ile, sabit burçların 3 derece geçişlerinde artış yaşanabilir. Mesela Jüpiter, Venüs, Merkür gibi transit planetlerin, bu noktalara olan tetiklemeleri bize fikir verebilir.

Shiba Coin’in Venüs’ü İkizler

Venüs burcu İkizler olan Shiba, yine İkizler burcunun yöneticisi olan Merkür’den etki almaktadır. Merkür yerleşiminin gücünden yukarıda bahsetmiştim. Jüpiter Balık sürecinde, değişken burç Venüs İkizler etkileşimi ile beraber yine yükseliş artış zamanlarını da yakalayabilirsiniz.

Shiba Coin Ne Zaman Artabilir?

Shiba coin 10 Mayıs günü, Ay’ın sabit Boğa burcundaki transitiyle beraber, kendi sabit burcu olan Aslan ile etkileşime geçtiği gün artış yaşadı. Aynı zamanda 10 mayıs günü, yukarıda bahsettiğim Ceres para göstergesine, transitte düğümler ve Merkür etkileşimi ile çıkış yaşadı. Bu noktada artış göstergeleri de bazı püf noktaları ile beraber anlam kazanıyor. Ancak aşırı teknik bilgiyi burada tarif etmek biraz zor. Bu sebeple, arketipleri iyi anlayan, coin analizi de yapabilir. Shiba’nın natal haritasındaki sabit burçta yer alan Arachne asteroidinin üzerinden, sabit burç Jüpiter ve Venüs geçişi ile, artışını katladı. Kısa zamanda büyük artış gösteren Shiba ile, yüksek miktar kazanan insanlar ise çoğunlukta. Shiba’nın yüzde ellisi ise Ethereum sahibi Vitalik Buterin’in. Bu da insanlara güven veriyor.

Toparlarsak, ne zaman artış olabilir konusunu özetleyelim

 • Ay’ın sabit burç (Boğa, Aslan, Akrep, Kova) geçişlerinde
 • Transit Jüpiter’in 28 sabit burç (Boğa, Aslan, Akrep, Kova) geçişlerinde
 • Değişken (Balık, Başak, Yay, İkizler) burçlarının 11 derece geçişlerinin tetiklendiği, diğer planet ve faktör geçişlerinde

Diğer planet ve faktörlerden kasıt ise, Apollo, Apollon, Mars, Jüpiter, Venüs geçişleridir. Önümüzdeki günlerde bu noktaların tetiklendiği günlere bakarsak ;

 • 16 Mayıs – 18 Mayıs arası artış
 • 10 Haziran civarı artış
 • 28 Haziran civarı artış
 • 16 Ağustos Jüpiter’in geri hareketi ile artışlar
 • 6 Ekim artış
 • 22 Kasım artış
 • 10 Aralık artış
 • 18 Şubat 2022 yüksek artış

beklemekteyim…

Dogecoin analizini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Bitcoin analizini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Danışmanlık almak isteyenler için buraya link bırakıyorum 🙂 Hoşçakalın

 

One Response

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *