fbpx

Astrolojide Dogecoin

1.984 görüntülenme

Not: Coin hakkında yaptığım analizler kendi yorumlamamdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir.

Dogecoin ve Astroloji

Dogecoin, 6 Aralık 2013 yılında Billy Markus ve Jackson Palmer yazılımcıları tarafından üretilmiş bir kripto paradır. Kullandıkları sembol köpek bir Japon köpeği türüdür. 2013’ten bu yana ilk defa 4.4.2021’de sert yükselişe geçmiştir. Astrolojide tam bu zamanda, Doge Coin’in Mars / Jüpiter orta noktasına, transit Jüpiter etkileşimi aldığını görüyoruz. Ayrıca natal Jüpiter’e transit Venüs’ün kavuştuğunu da görmekteyiz. Kardinal aksında transit Zeus, kendi natal kardinal aksında Venüs kavuşum Jüpiter / Vulcanus orta noktasına uzun süre etki edeceğinden, önemli yükselişe önümüzdeki seneler de geçecektir.

Astrolojide Doge Coin

Astrolojide Doge Coin

Dogecoin Yay Burcu

Dogecoin, özellikle Mars 29 derece yerleşimi ve Koç noktasındaki Apollo kavuşumu sebebiyle, genellikle tüm dünyanın öğreneceği ve duyacağı, yükseliş vaad eden coinlerden biridir. Açıkçası haritasını inceleyince, bu kadar olur dedim… Para bolluğu, artış gösteren tüm akslar uranyen haritada aktif olarak bahsettiğimiz akslarda yerleşmekte. 24 derece Venüs Oğlak yerleşimi, transitte Zeus ile uzun yıllar kavuşacak. Bu da para artışı olacağına dair en önemli işaretlerden biri…

Dogecoin Ne Zaman Artar?

Doge Coin’in artış zamanları özellikle de Mars’ın değişken burçlarda olduğu süreçlerde tetiklenecektir. Mars Başak, Mars İkizler, Mars Balık, Mars Yay süreçlerinde daha etkin görebiliriz.

Dogecoin Kuzey Ay Düğümü Akrep Burcunda

Kripto paranın kuzey ay düğümü akrep yerleşimi ile, haritadaki Pluto konumunu ve Mars konumunu dikkatle inceleriz. Kripto para için Mars önemli bir etkendir. Dogecoin in yolu Akrep enerjisinde ilerlediğinden, düğümler açısından tekrar yükseliş getirecek bir arketipe sahip. Zaten meşhur olduğu dönemde, sabit burç etkisi aldığını da görüyoruz.

Dogecoin Jüpiter’i Yengeç’te

Natal Jüpiter ile transit Mars kavuşumuna önem vermemiz gerekir. Çünkü genel anlamda bu tip etkileşimlerde hareketlenme ve artış bekleriz. 23 Mayıs’ta natal Jüpiter’e transit Mars geçişi olacağı zaman diliminde de artış bekliyorum. Yazıda yukarıda da belirttiğim gibi, yorumlar kişisel fikrimdir ve yatırım tavsiyesi değildir.

29 Haziran’da düşüş yaşanabilir. 11 Ağustos civarı ciddi bir yükseliş yaşayabilir. Uranüs 14 derece transiti etkili olabilir. Bu noktada Jüpiter / Apollon orta noktası Uranüs ile etkilişime giriyor.

Dogecoin in spekülatif yanı ve güvenilmez bir tarafı da var, o da Jüpiter & Kara Ay Lilith kavuşumu… Ancak Koç noktasındaki Mars & Apollon kavuşumu bence her zaman adından söz ettirecek…

Dogecoin ne zaman yükselebilir?

Vereceğim tarihler yaklaşık civarıdır. Bu tarih civarlarında gelişmeler olabilir. Yazıda belirttiğim gibi yatırım tavsiyesi değildir, kişisel astrolojik çalışmalarımdır.

  • 23 Mayıs 2021
  • 22 Haziran 2021
  • 4 Ağustos 2021
  • 8 Ağustos 2021
  • 20 Eylül 2021
  • 1 Ekim 2021 (yüksek artış)
  • 15 Kasım 2021 (yüksek artış)
  • 5 Ocak 2022 çıkış olabilir. 2021 için artış tahminlerim bu kadar…

Coinler için analizlere ay ay, yıl yıl devam edebiliriz. Ben doge coin grafikleri ile, astrolojik geçişler arasındaki bağlantıyı çok net gördüğümü söyleyebilirim. Ve sanırım kişisel hayatımda da artık coin çalışmasını yapacağım gibi görünüyor. Sabit burç yerleşimim çok fazla olduğundan, yeniliklere açık gibi görünsem de alışmam zaman alıyor.

Coin ve astroloji severler selamlar, sevgiler

Danışmanlık almak isteyenler için buraya link bırakıyorum. Hoşçakalın

5 5 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Nursel
Nursel
3 yıl önce

Merhaba kripto paraların haritalarına nasıl ulaşabiliriz? Belli başlı kriptolarin tarihlerini paylaşmanız mümkün mü?

Diğer Astroloji Yazıları

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
2
0
Would love your thoughts, please comment.x