fbpx

Koç ve Yükselen Koç Burcu için 2020 Yıllık Astroloji Yorumu

556 görüntülenme

Koç ve Yükselen Koç Burçları için 2020 Yorumu

Öncelikle Koç burçlarına ve Yükselen Koçlara 2020 yılında şans getirecek arkadaşlıklar diliyoruz. Çünkü bu sene sizin için arkadaşlıklar açısından şanslı bir yıl olacak. Sadece arkadaşlıklar değil, yeni hedefler, yeni gruplar sizlere mutluluk getirecek. Kariyerinizle ilgili uzun süredir kafanızda oluşan düşünceleri, yerli yerine oturtacağınız platformlar oluşacak. Hayal ve hedeflerinize konsantre olursanız, bu sene sizin seneniz olabilir. Dış görünüşünüzle ilgili yapacağınız estetik vb. operasyonlara dikkat etmelisiniz. Geçmişe dair yapılan ve yaptıklarınız hakkında zihinsel bir mahkemeye kendinizi sokmanız olasıdır. Ahlaki ve etik değerleri en baştan ele alıp düşüneceksiniz. Ani para kazançları getirecek projelerle tanışabilirsiniz. Aşk ve çocuklar ile ilgili konularda yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Sağlık konularıyla ilgili, ailenizde ve atalarınızda var olan genetik travmatik hastalıklar ortaya çıkabilir. Bu hastalıklar çevrenizde ya da sizinle ilgili olabilir. İş ya da aşk ile ilgili çok fazla tanışacağınız insanlar olabilir. Bu kişiler, sizin hayatınızın yapılanmasını sağlayacak, önemli kişiler olabilir. Kariyeriniz ve işinizle alakalı iş yemeklerine bol bol katılmanız mümkün. Akraba ile ilişkilerde arada mesafeler olabilir. Aile ve yuvanızda her şeyi yerli yerine artık oturtmuş ve bunun keyfini yaşıyor olabilirsiniz.

Şubat ayında fikirsel tartışmalar olabilir

Şubat itibariyle şansınız ikili ilişkilerden yana olacak. Fikirsel konularda bir anda agresifleşebilirsiniz. Çünkü Mars & Merkür arasında bir etkileşim yaşayacaksınız. Aşk konularıyla ilgili hareketlenmeler yaşayabilirsiniz. Evli ve çocuğunuz var ise, çocuklarınızla ilgili yapmanız gerekenler olabilir.

Mart ayında parasal hareketlilik!

Mart itibariyle parasal konularda bazı hareketlilikler yaşayabilirsiniz. Sağlık, güzellik konularında para harcamaya meyilli olabilirsiniz. Bilinçaltı konularıyla bu ay yakındna ilgilenebilirsiniz. Bilinçaltıyla alakalı kitaplar satın alabilirsiniz. Nisan itibariyle rüyalar alanınız hareketlenebilir. Çok değişik rüyalar görmeniz olasıdır. Yurtdışı konularında şans sizden yana olacak. Kadın arkadaşlarınızla seyahatler yapabilirsiniz. Erkek otorite figurleri ve çalışma arkadaşlarıyla aktif bir şekilde planlar hedefler yapabilmeniz de mümkün. Mayıs itibariyle parasal konular daha da bir canlanacak. Yaratıcılığınız sonucunda güzel paralar kazanabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki biri için ilaç kullanımı önemli olabilir. Haziran itibariyle yakın çevrenizle daha sık görüşmeye başlayacaksınız. Evinizle ilgili bazı resmi evraklar konusunda problemler ortaya çıkabilir.

Temmuz ayında evcil hayvanınıza dikkat etmelisiniz

Temmuz itibariyle evcil hayvanınız varsa (özellikle kedi) onunla ilgilenebilmeniz gerekebilir. Ortaya çıkabilecek bazı konularla ilgili bilgi sahibi olabilmeniz gereklidir. Bu konuda kendinizi geliştirebilirsiniz. Aşkla ilgili anlamlandıramadığınız gelişmeler yaşayabilirsiniz, fakat bu konu tamamen sizinle alakalı. Vizyonunuzu geliştirmelisiniz. Ağustos itibariyle, aşk hayatınız hareketleniyor. Belki uzaklarda bulunan sevgiliniz / eşinizle bol bol görüntülü konuşma yapacaksınız. Yakın çevrenizle, özellikle kadın figürlerle bir arada olacağınız eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Eylül itibariyle, ani durumlar karşısında, hiç beklemediğiniz yer ya da kişilerden yardım görebilirsiniz. Günlük aktiviteler sizin için önem kazanmakta. Yuvanızda, ev yaşamınızda ön yargılarınızdan uzak durun.

24 Eylül’de ilk görüşte aşk olabilir 🙂 !

24 Eylül’de hoşlanacağınız biriyle tanışmanız mümkün. Ekim ayı itibariyle, ödemelerinize dikkat etmelisiniz. Kayınvalideniz ile (varsa) yemek vb davetleriniz olabilir. 2020 yıl sonlarına doğru aile büyükleri ile ilgili bazı gündemler olabilir.

3.7 3 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Would love your thoughts, please comment.x