fbpx

Avustralya’daki Yangın Felaketinin Astrolojik Görüntülemesi

646 görüntülenme

70 metre yüksekliğindeki Alevler ve Avustralya

70 metre yüksekliğindeki alevlerden bahsedilen Avustralya yangınında, tüm kıta yaklaşık 4 aydır yangınla mücadele ediyor. Dünya Doğayı Koruma Vakfı (WWF) yaptığı en son açıklamada 1,25 milyar hayvanın hayatını kaybettiğini söylüyor. Şimdiye kadar 10,3 milyon hektar alanının kül olduğu belirtiliyor. Nerdeyse Almanya’nın yüz ölçümü (11,9 milyon hektar) kadar bir alanın kül olduğu bu yangın afetinde, en çok zararı da hayvanlar gördü. Verilere göre ise Avustralya 1950’den bu yana en yüksek ısınma rekorunu kırdı. WWF’ye göre şimdiye kadar 1,25 milyar hayvanın öldüğü de tahmin ediliyor.

Avustralya Oğlak Burcu ve 22° Oğlak Artemis (hayvanlar) Asteroidi  

Avustralya’nın doğum haritasına göre, Güneş’i Oğlak burcu, yükseleni Koç ve Ay’ı Boğa burcu olarak görülüyor. Ülke’nin yükselen derecesi 21° Koç ile, transit Terazi’deki Zeus (yangınlar) 1° orb ile uzun bir süredir etkileşim yapmaktadır. Yükselen burcu, ülkenin durumunu, varlığını ifade eder. Aynı zamanda Zeus ile etkileşime giren kardinaldeki Satürn & Pluton kavuşumunun ciddi etkilerini yaşamaktayız. Bu sorun sadece ülke sorunu değil, aynı zamanda Dünya’yı ilgilendiren bir konu olduğundan, ve canlılık hayvanlar açısından da düşünüldüğünde, herkesi derin üzüntüye sokan ve çaresizliği gösteren bir felaket adeta… Avustralya’nın kuruluş haritasına göre, astrolojide hayvanları anlatan Artemis de, tam kardinalde Oğlak burcunda 22°’de yer alıyor.

25° Vulcanus Yengeç ile Çözümler

Avustralya’nın doğum haritasındaki 25°Vulcanus ile, Merkür etkileşiminde, etkili çözüm yöntemleri bulunabilir. Fakat sürecin biraz daha uzun olduğunu gördüğümü belirtmeliyim. Tüm ilgili astrolojik faktörler, özellikle de Zeus vurgusunun Dünya’da eşi benzeri görülmemiş bir yangına sebep vermesi, elbette altında başka nedenleri de barındıyor olabilir.

Rekor düzeyde karbonmonoksit salımı gerçekleşti

Günümüzde komplo teorileri gerçeklerden daha fazla önem kazanır oldu. Avustralya’daki yangınlardan dolayı küresel ısınma problemi daha da ciddileşti. Çünkü rekor düzeydeki ısı artışı ve atmosfere yayılan karbonmonoksit sera etkisini hızlandıracak. Ciddi doğal afetlere sebebiyet verebilecek bu durumun en kısa zamanda sona ermesi, canlılığın, canlıların tekrar doğal yaşamda üremeleri, ağaç ve bitkilerin hızlıca yeşerip gelişmesini dileriz…

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Diğer Astroloji Yazıları

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Would love your thoughts, please comment.x