fbpx

Türkiye Astrolojik Görüntüleme Mart Ayı 2020 ve 2020-2021 yılları

942 görüntülenme

28.2.2020 Yaralı askerlerimize güç,kuvvet ve şehitlerimize Allah’tan rahmet,ailelerine sabırlar diliyorum.

Düşman, ne zaman duracaksın? Dur. Artık son bulsun.

Devletimiz aklı selim kararlar almalı ve bu durumlara son vermelidir.

İdlib saldırısının astrolojik görüntülemesinde, Hades & Mars kavuşum transitinin, Türkiye doğum haritasındaki Mars ile kavuşumu çok enteresan. Çünkü bu görünümün bir daha olması 88 yıl sonra; 2108 yılında tekrarlayabilir, onda bile 1 derece orb ile.. Mars, asker demektir..

Hades, Ekim 2020 civarı, Mars’tan tam olarak uzaklaşacak. Ancak Chiron, 5°-7° arası retro hareket yapacak.

Dolayısıyla tam anlamıyla Hades ve Chiron’un Mars’tan uzaklaşma tarihi, Ağustos 2021.

Bu süreçte, askerlerimizin can güvenliği açısından devletimiz üst düzey önlemler almalıdır.

14 Mart 2020

18 Mart 2020

14 Mart ve 18 Mart 2020 aralığında, askeri anlamda olayların şansa bırakılmaması gereken, tedbirli ve uyanık olunması gereken dönemleri işaret ediyor. Özellikle askeri teçhizat ve savunma sistemleri açısından, beceri ve yeteneklerin ön planda olacağı zamanlar olabilir.??

Akslarda Atlantis ve Phaethon bu süreçte oldukça etkili. Dolayısıyla, ulaşım araçları, teknoloji, savunma sistemlerinin “etkin” kullanımı, fark yaratacak. Öncülerde yer alan Astraea “görmezden gelinen” şeyleri fark edip, aksiyon almanın önem kazanacağını anlatıyor.

Terör olaylarının çok fazla olduğu dönemde, özellikle 1990-1996 yılları arasında, Uranüs’ün öncülerde ve sabitlerin ilk 5 derecesindeki seyahatinde, tarihsel etkiler bildiğiniz üzere.

Türkiye’nin doğum haritasındaki Güneş ve Kronos’una 5° derecelere yaklaşacak olan Uranüs, artık geçmişte yaşananlardan ders alınması gerektiğini söylüyor. Tekrara giren bu kısır döngüden, tedbirli ve aklı selim yöntemlerle çıkacağız inşallah.

Satürn 23 Mart’ta Kova burcuna girerek, bu dönemde natal Uranüs’e de karşıtlık açısında olacak. Aynı zamanda 31 Mart’ta Satürn ve Mars kavuşumu Kova burcunda 0°’de meydana gelecek. Disiplin, sorumluluk bilinci vb. etmenlerin varlığında, faktörler “güçlenme” etkilerini gösterebilir.

Mart ayında transit Icarus, sabit burçta seyahat edeceğinden,uçakla alakalı gündemler oluşabilir. Hava araçlarının kullanımında ekipman, tedbir ve önlemler açısından özenli ve dikkatli olunmalıdır.

26 Mart’ta Icarus Koç noktasında, diğer astrolojik faktörleri de ortalıyor. Dolayısıyla hava araçları açısından önemli bir gün.

Türkiye zaten uçaklar konusunda, doğum haritasındaki Uranus & Icarus kavuşumundan da görüldüğü üzere, dünyada çok başarılı.

Yeri gelmişken dünyanın ilk kadın savaş pilotu Sabiha Gökçen’i analım??✨ Sabiha Gökçen’in haritasını analiz ettiğimiz yazıyı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Diğer Astroloji Yazıları

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Would love your thoughts, please comment.x