Balık Burcu ve Astrolojide Ruhun İki Yönü

357 views

Balık 

Çok yoğun dönemlerden geçerken, ne zaman nefes alacağız diye bekleyenleriniz olduğunu biliyorum. Aslında farkında mısınız bilmiyorum, ama her sene bir elementi iliklerimize kadar yaşıyoruz. Geçen sene ne kadar “toprak” yoğunluğu hissetmiştik . Şimdi ise gökyüzünde Kova’nın hükmü sürmekte…

Aydınlık & Karanlık

Bir nebzede olsa Güneş’in Balık burcuna geçmesiyle ortamı yumuşatabiliriz, yoğunluktan biraz da olsun içimize dönebiliriz. Balık bana hep nedense çift yönlü gibi gelmiştir, tabii bunu ilk keşfeden ben değilim… Ama o iki balık arasındaki döngü bize hem karanlık hem de aydınlık yanımızı göstermekte.

Balık Burcu Astroloji

O yüzden bu dönemde kendinizi kurban pozisyonunda hissetmeden maneviyat, şefkat, unuttuğumuz değerler gibi konulara daha sık eğilebiliriz. Kendinizi de unutmadan yapmaya çalışalım bunu… Yüzleşmeye  çalışın , hangi yönünüz daha baskın? Yoksa sadece kendinizi bir şeyler iyi olsun diye mi feda etmeye çalışıyorsunuz? Günün karmaşasında kendimize bir nefes almak için alan yaratabiliyor muyuz Ben sanırım en çok bunlara yöneleceğim çünkü bu ara kimseye 24 saat diliminin yetmediğini de biliyorum… Ruhunuzu çok ertelemeden, bulutların üzerinde çok ta uçmadan sağlam bir şekilde etrafa ve kendinize baktığınız göz  bu dönem daha  farklı olsaydı eminim balığın iki yönlü hali buna çok güzel ayna olurdu.

Şimdi kapatın gözlerinizi ve kucaklayın size gelen şu minik nefes aralığını….

Birsen

5 1 vote
Article Rating
2 Yorumlar
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
cansu
cansu
7 ay önce

harika olmuş, ellerinize sağlık. sade ve öz hatta🤗 ellerine kalemine sağlık..

Diğer Astroloji Yazıları

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x