fbpx

Astrolojide Profeksiyon Tablosu & Yaşınıza Göre Astrolojik Etkiler

7.743 görüntülenme
Profeksiyon Tablosu nedir?

Astrolojide kullanılan profeksiyon tablosu, yaşlara göre hangi astroloji evlerinin anlattığı ağırlıklı konuları yaşayacağınızı anlatır. Siz bebekken, astrolojik haritadaki 1.evi yaşarsınız. Mesela siz 2 yaşınızdayken, astrolojik evlerde 3.evi yaşarsınız. Dolayısıyla, profeksiyon tablosuna bakarak, yaşınızla bağlantılı ASTROLOJİK GÜNDEMLERİNİZİ öğrenebilirsiniz.Öncelik haritanızın nasıl çıkarıldığını öğrenmek istiyorsanız,  buraya tıklayın.

Astrolojik Evler Nedir?

Astrolojik haritayı 12 dilimli yuvarlak pasta gibi düşünebilirsiniz. Bu pasta dilimlerinin her birisi, özel konuları anlatır. Örneğin, aşk hayatı ve çocukları 5. ev anlatır. Astrolojide bahsettiğimiz evlerin ne anlama geldiğiniz aşağıdaki evler tablosundan görebilirsiniz.

Astrolojide Evlerin Anlamları

Profeksiyon tablosundan da yaşınızı bulup, denk gelen evi bularak, o yaşınızdaki gündem konunuzu, dikkat etmeniz gereken konuları, ağırlık ve enerji vermeniz gereken durumları öğrenebilirsiniz. Astrolojide evlerin daha detaylı anlatımını buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Astrolojide Profeksiyon Tablosu

Yaşa göre detaylı yorumları bu yazıdan okuyabilirsiniz.

Astrolojide Yaşımız

 

Örneğin yaşınız 29 ise, sağlık durumlarınıza ve günlük yaşantınıza dikkat etmelisiniz ve yapılandırmalısınız. Yukarıdaki astrolojik evlerden anlamını öğrenebilirsiniz.

Haritanızla ilgili, ya da genel hayatınızla ilgili astrolojik göstergelerden yardım almak isterseniz tek soru danışmanlığı için buraya tıklayınız.

Kolektife şifa olması dileğiyle…

 

4.1 14 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Diğer Astroloji Yazıları

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Would love your thoughts, please comment.x