DOĞRULUK VE CESARET Mİ?

Daha önce söylemek isterdim; Merhaba ben Aslan, gelecek yeni ay ile beraber aktif rol oynamaktayım ; nihayetinde şu anda Mars ve Venüs burçlarına ben hakimim. Yazın gelmesi ile size bazı fırsatlar sunar iken, gökyüzünün de farkında olmanızı dilerim. Zira göründüğü gibi olmayan bir çok süreçten geçmekteyiz. Mars Aslan Burcunda artık…

Savaşçı ve Hareketli Mars

Marsı nasıl bilirdiniz ” savaşçı ve hareketli” değil mi? Peki ya Aslan ? Sizler kükremeyen bir aslan gördünüz mü? Size kendinizi gösterme fırsatı sunmak istiyorum. Kendi değerinizi Venüs ile birlikte size göstermek istiyorum. Nasıl farkında olabilirsiniz? Egolarınız ile bu şansı kullanacak mısınız, yoksa tamamen kendiniz olma cesaretini güneş gibi parıldayarak mı ortaya koyacaksınız?

Değişim Süreci

Bunları tek tek analiz ederken, Satürn-Uranüs kareleri ve Neptün’ün o  baş döndürücü etkileri de bize eşlik edecek. Farkında olmak çok önemli, rehavete kapılmadan ilerlemek çok önemli. Değişim süreci içerisindeyiz. İyilik, güzellik derken gerçeklere kendimizi kapamayalım lütfen.

 

Ben size gerekli pozitif hareket enerjisini sağlayacağım, sizde bunu en iyi şekilde kendi içinizde çözerken karşı tarafa da nasıl yansıtacağınızı öğrenmelisiniz. Sonuçta güneş yengeç burcunda ilerken biraz daha duygusal ve şefkatli şekilde ilerlemeyi hatırlarsak, duygusal yanılgılara çok düşmez isek daha güzel bir dönem geçirebiliriz.

Cesaretinize kulak verin ama şefkatinizi de unutmayın!

Ben Aslanım seni kükretmek için buradayım.

Ben Aslan’ım size çok para da harcatabilirim, piyasalar ile ilgili olayları da önünüze serebilirim. Önünüzü görmeden çok fazla risk almayın derim. Bu yazı bu açıların farkında olarak geçirmeye niyet etmenizi temenni ederim.

Krallık değil onu nasıl korumamız gerektiğini de sakın unutmayın.

Güneş’in çocuğu Aslan.


Mars, Aslan Burcundaki transitini 11 Haziran 2021 ile 29 Temmuz 2021 arasında gerçekleştiriyor. Mars, 2023 Mayıs ayına dek, bir daha Aslan burcunda olmayacak. 29 Temmuz itibariyle, Mars Başak burcuna geçecek.

5 1 vote
Article Rating
0 Yorum
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Diğer Astroloji Yazıları

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x