Jüpiter Balık Burcuna Geçiyor

810 views

Masal ve Rüya

Jüpiter yavaşça balığın elinden tutarak sulara doğru inmesine  yardımcı oldu. “Merak etme tanıdık sulardasın, aşinayız biz birbirimize..”  Balık bir an farkına varamadı; hayal meyal hatırlıyordu yolculuğu. Ne zaman gelmişti, yolculuk nasıl geçmişti. Gerçekten hiç bir şey hatırlamıyordu ; azıcık puslu tam da kendisi gibi..

“Ne yapacağım ben burada?” diye sordu mayışık gözler ile.. Jüpiter kocaman baktı ve cevap verdi. “Seni biraz olsun burada misafir etme niyetindeyim. Uzun zamandır oğlak, kova derken Satürn beni yordu.. Takdir edersin ki bende biraz rahat etmek istiyorum. Ne yapacağımıza gelirsek, elimizden geldiğince şifa olmaya çalışacağız. Biliyorsun dünya biraz zor zamanlar geçiriyor. Belki bizim ikimizin birleşimi onlara farklı farkındalıklar yaratabilir.”

Arada Neptün’de bizimle olacak biliyorsun o senin en rahat ettiğin yer. O yüzden pek de zorlanacağını düşünmüyorum. Sadece dikkatli olmalıyız ki, hak edene hak ettiğini rahatça verebilelim.

Balık biraz dalgın biraz umutlu baktı. Sonra ” Merhameti anlamak neden bu kadar zor anlayamıyorum… Sence onu da öğretebilir miyiz?”

“Bak ben Jüpiter’im ve burası tanrılar katı ; seninle beraber algıyı değiştirmek ve doğru olanı sunmak istiyorum. Gerisi insanların kabulüne kalmış, anlatabiliyor muyum?”

Balık hülyalı hülyalı baktı ve en sonunda  ”Şuraya geçip hayal kurabilir miyim?” dedi.

Anlaşılacağı üzere Jüpiter rahat ettiği balık burcunda bir süre kalacak. Ve o süre zarfında iyiliklerin, kötülüklerin değerlendirmesini kendi terazisinde yapıp, bunu en adil şekilde bizlere ulaştırmaya çalışacak.

Hayal gücü, yaratım, imajinasyon bu süre içerisinde bizleri oldukça destekleyecek . Tabii Jüpiter’in istediği gibi davranmış isek.

O yüzden sizde algılarınızı ve hayallerinizi gerçekleştirmek istediklerinize iyice odaklanın ve günün sonunda hem kendime hem başkalarına nasıl şifa olurum sorusunu da sormayı unutmayın.

Rüya ile,

Balık

Not : Jüpiter Balık Takvimini aşağıdan okuyabilirsiniz.

Jüpiter ne zaman Balık burcuna geçecek?

14 Mayıs 2021’de Jüpiter Balık Burcuna geçiş yapacak.

Jüpiter ne zaman Retro?

Ocak 2010-Ocak 2011 yıllarında yaşadığımız JÜPİTER BALIK, Mayıs 2021-Aralık 2022 arasında tekrar BALIK burcunda olacak. Bu süreçte yalnızca,

  • 28 Temmuz 2021-29 Aralık 2021
  • 11 Mayıs 2022-28 Ekim 2022 aralığında Jüpiter geri (retro) hareketinden dolayı, Kova burcunda olacak.
  • Mayıs 2021-Aralık 2022 aralığında genel anlamda Jüpiter Balık burcunda olacak.

Haritanızda natal Jüpiter’iniz ile transit Jüpiter arasındaki açı, ev yorumlamasıyla beraber artış, gelişme, şans durumlarını ortaya çıkaracaktır. Bu dönemde Jüpiter’deki sık retrolar, gelişme ve ilerleme enerjisinin zaman takılması, bazı engeller ile karşılaşılması, daha detaylı ve kapsamlı çalışmalar ya da kayıplarla uğraşma sonucu, fazlaca enerji sarf edilebilecek bir döneme işaret ediyor.

Yapılacak Çok İş Var

Su burçları (Akrep, Balık ve Yengeç) açısından daha akışta ve kolay bir enerji getirecek diyebiliriz. Ancak biliyorsunuz ki, haritalarımız tek burçtan oluşmuyor ve tek bir burç bazlı etkiler almıyoruz.

Jüpiter Balık dönemindeki retro süreçler ve daha ayrıntılı yorumlama için size özel analiz yaptırabilirsiniz ve buraya tıklayarak başvurabilirsiniz. Planlama ve programlamanızı yaparken zamanın kalitesinden faydalanabilirsiniz.

5 1 vote
Article Rating
3 Yorumlar
Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nilay Ağaçkesen
4 ay önce

Astrolojiyi masal tadında senden okumak çok güzel.. Yine hayallere götürdün bizi. Ellerine Sağlık 🙂

Birsen Islim
Birsen Islim
4 ay önce

Çok teşekkür ederim 🙏 iyilik sağlık olsun

Özlem D.
Özlem D.
4 ay önce

Çok güzel yorum. Teşekkürler 🙏🏻

Diğer Astroloji Yazıları

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x