Asteroid Eugania No 45 Asli Oztoprak

Eugenia Asteroid No 45 Astroloji Haritalarımızdaki Yerleşimi Ve Yorumu

Eugenia Asteroid No: 45 Astroloji Haritalarımızdaki Yerleşimi Ve Yorumu

Eugenia,Mars ve Jüpiter’in arasında bulunan ana asteroid kuşağında yer alır. Bu asteroid 214 km çapında, oldukça büyüktür. Eugenia’nın dönme yönü retrodur. 1857 yılında Paris’te amatör astronom Hermann Goldshcmidt tarafından asteroid keşfedilmiştir. 4,4 yılda Güneş etrafındaki dönüşünü tamamlar. Teleskopla uydusu keşfedilen ilk asteroiddir. İsmini mitolojik karakterlerden değil de yaşayan bir kişiden alan, ilk asteroiddir. Son Fransa İmparatoru Napolyon’un (imparatorluk zamanı 1852-1870) eşinin ismidir “Eugenia di Montijo de Guzman” . 2 tane uydusu vardır. Biri Petit Prince (3. Napolyon’un ve eşi Eugenia’nın oğlu), diğeri ise S/2004’tür. 1857 yılında Hermann Goldshcmidt tarafından asteroid keşfedilmiştir. Bu asteroidin albedosu 0,045’dir.

Eugania asteroidi Boğa burcu doğasındadır.

Astroloji Asteroid Eugania No 45 Asli Oztoprak-001
Asteroid Eugania Illüstrasyon Asli Öztoprak
Temsil ettiği konular

-Moda ikonu
-Aşkta sansasyonel durumlar
-Önemli tanınan bir eşe sahip olma
-Siyaset, politika, yönetim kademesi, resmi yerlerde söz sahibi olma
-Başka bir ülkeye zorunlu göç etmek
-Savaşlar ve mücadelerle dolu bir yaşam
-Evladının değeri, özlemi
-Politikada başarılar
-Siyasi Bilimlerde başarı
-Ülke değiştirmek
-Fransa ile ilgili kişinin hayatındaki bazı açılımlar, seyahatler
-Avrupa
Eugania Asteroidinin Burçlara ve Evlere Göre Yorumunu Aşağıda Okuyabilirsiniz.

Eugenia 1.Evde ya da Koç Burcunda : Kişisel gelişiminiz için ülke değiştirme ihtiyacında olabilirsiniz. Mücadele gücünüz yüksektir. Zor koşullara adapte olabilirsiniz. Sizin için dış görünüş önemli olabilir. Avrupa’daki ülkelere yolculuk yapabilirsiniz.

Eugenia 2.Evde ya da Boğa Burcunda : Sizin için tekstil ve moda sektörü para getirebilir. Ya da dış görünüşünüze önem veren biri olabilirsiniz. Aşk hayatınız sizin için bu hayattaki en önemli değerdir. Aşk konusunda bazı önemli gündemleriniz olabilir.

Eugenia 3.Evde ya da İkizler Burcunda : Çocuklarınızla alakalı durumları çok önemsersiniz. Kardeşlerinizin ya da çocuklarınızın sağlığı ile yakından ilgilenirsiniz. Uzun yolculuklar yapabilirsiniz. Aşk hayatınızla alakalı bazı dedikodulara maruz kalabilme ihtimaliniz olabilir.

Eugenia 4.Evde ya da Yengeç Burcunda : Kalbinizdeki duygular, hissiyatlarınız, aşkınızda bir dualite yaşanabilir. Aşk hayatınızda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Vatan, memleket hasreti çekebilme ihtimaliniz olabilir. Aile içerisinde sürekli siyaset programları izleniyor olabilir.

Eugenia 5.Evde ya da Aslan Burcunda : Toplumsal alanda önemli görevleriniz olabilir. Bu görevlerle alakalı doğru yönelimler ve başarılarınız gelebilir. Moda sektöründe yaratıcı biri olabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı her türlü olgu, size ilham veriyor olabilir.

Eugenia 6.Evde ya da Başak Burcunda : Avrupa’da çalışma verebilir, ya da Avrupa’da çalışma fikriyle alakalı bir takıntı verebilir. Günlük yaşantınızda politika ve siyaset hakkında ilgili olabilirsiniz. İhracatla alakalı bir işiniz olabilir.

Eugenia 7.Evde ya da Terazi Burcunda : Hayatınızda evliliğinizle ilgili önemli bir kadersel süreciniz olabilir. Uzun süreli evlilik verebilir. Siyaset ve politika içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Partnerinizde dış görünüşe önem veren biri olabilirsiniz.

Eugenia 8.Evde ya da Akrep Burcunda : Politika ve siyasetle ilgilenen biri için önemli bir konumdur. Ülkedeki ya da toplumdaki krizlerle birebir ilgilenmesi gereken durumlar oluşabilir. Yurtdışı ya da Avrupada gerçekleştirilecek konularda dikkat etmesi gerekir.

Eugenia 9.Evde yada Yay Burcunda : Yurtdışında başarı veren bir konumdur. Üniversitelerin siyasal bilimler bölümü ya da moda tasarım bölümleri uygundur. Yurtdışında yaşayan birine duyulan aşkı da anlatabilir. Hayatın içerisinde mesafeler önem kazanmıştır.

Eugania 10.Evde ya da Oğlak Burcunda : Devlet dairelerinde, yönetim kademelerinde ciddi sorumluluklar verebilir. Yönetimsel manada bilinçli ve şuurlu bir kariyer yönetimi yapması gerekir. Aşk hayatı ile kariyeri arasında bir çekişme yaşayabilir.

Eugenia 11.Evde ya da Kova Burcunda : Ani seyahatler ve uzun yolculuklar getirebilir. Yurtdışı ve Avrupa ile alakalı yapılan işlerde sorumluluklar olabilir. Toplumsal devrimler, toplumu ilgilendiren gündemleri oluşturacak fikirlere sahip olunabilir.

Eugenia 12.Evde ya da Balık Burcunda : Her yer benimdir, benim vatanımdır duygusu ağır basabilir. Aşkla alakalı dengesizlikler verebilir. Çocuğunu diğerlerinden sakınan bir anne ya da baba modeli verebilir. Politika gibi alanlarda başdanışman gibi görevler bu aksta etkilidir. Yani herhangi bir oluşumda işleri ve araştırmaları yapan, çalışan ve yönlendiren kişi olabilir.

Haritanıza asteroid ekleme:

“Asteroidi haritama nasıl eklerim?” diyorsanız, asteroidin haritaya eklenmesi için aşağıdaki talimatları takip edin.

  • Buraya tıklayarak haritanızı açın.
  • Free Horoscopes kısmından “Extended chart selection” ı seçin.
  • “additional asteroids or hypothetical planets” bölümüne tıklayın, asteroidin numarasını (Örneğin Eugenia asteroid no 45) buraya ekleyin.

Kolektife bilgi ve şifa olması dileğiyle…

4 Responses

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *