fbpx

Hakkımızda

Hakkımızda
Astro Dünya Kuruluş

Astro Dünya, astrolojik danışmanlık, astroloji yazıları & araştırmaları faaliyetlerini gösteren bir kuruluştur. Danışmanlık hizmeti vermektedir.

Uranyen Astroloji, Modern Astroloji Danışmanlık Analizleri

Günümüzde çevrimiçi ve uzak bağlantıların sayesinde, zamandan tasarruf ettiren iletişim ve hizmet kolaylığı ile danışanlarına astroloji danışmanlığını web üzerinden vermektedir.

  • Astroloji danışmanlığı Solar Fire yazılımı aracılığıyla, Astro Dünya web sitesinde online danışmanlıklar şeklinde gerçekleşmektedir.
  • Danışmanlıklar yazılı yolla danışana gönderilir.
  • Gelişim ve eğitime devam eden astroloji yolunda, danışanların en yüksek katkısına olması dileğiyle, astroloji yolunu ışıkla aydınlatacak araştırma, danışmanlıkları ve yazılarımızı paylaşarak tüm Dünya’da astroloji severler ile buluşuyoruz.
  • Astro Dünya #MeraklisinaAstroloji etiketiyle sosyal medya yazılarını da astroloji severlere paylaşmaktadır.

Astro Dünya, astrolojik danışmanlık hizmetini yazılı olarak vermektedir. Ayrıca kredi kartı ve banka havalesi gibi ödeme imkanı bulunmaktadır. Astrolojik danışmanlık, astroloji haritası, doğum haritası, horoskop, yıllık astroloji, aylık astroloji, günlük astroloji burç yorumları & astrolojik faktörler ve yöntemler hakkında merak ettikleriniz için [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Astrolojik danışmanlık almak için buraya tıklayınız.


Kurucu Yönetici

Nilay Bulut Ağaçkesen
Kurucu Yönetici (Uranyen Astrolog)

Eğitimler

  • Uranyen Astroloji Temel ve İleri Seviye, Sevilay Eriçdem
  • Jean Adrienne Arınma Sistemi, Gaye Alkan
  • Astro Kartografi, Local space, Paran Kartografi ve Jeodezik Haritalar, Azade Öksoy

Certificates


Editor & Moderator

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.