Astro Dünya Kuruluş

Astro Dünya, astrolojik danışmanlık, astroloji yazıları & araştırmaları faaliyetlerini gösteren bir kuruluştur. UGN Bilişim bünyesinde hizmet vermektedir. Astro Dünya ekibinde, astroloji analizi ve yazıları ile Nilay Ağaçkesen, teknik altyapı ve bilişim kolaylaştırıcılığıyla Uğur Ağaçkesen ve görsel sanat ve çizimleriyle yazılara ruh katan Aslı Öztoprak yer almaktadır.

Astroloji Analizleri Nilay Ağaçkesen tarafından yapılmaktadır. Nilay Ağaçkesen, Yıldız Teknik Üniversitesi Lisans mezunudur. 2008’den bu yana astrofizik, astroloji ve psikolojiyle yakından ilgilidir. Asteroidler, Orta Noktalar, Transneptünyenler, Uranyen Formüller konulu Temel ve İleri URANYEN ASTROLOJİ (Uranian Astrology) eğitimini de Sevgili Uranyen Astrolog Sevilay Eriçdem’in Kozmik Bilinç Okulu bünyesinde tamamlamıştır. Diğer yandan Nilay Ağaçkesen, Jean Adrienne’in kanallık bilgisiyle oluşturduğu bir şifa tekniği olan, geçmiş yaşam & blokaj vb. konuların şifalandırmasıyla alakalı InnerSpeak uygulayıcılık eğitimini Sevgili Astrolog ve terapist Gaye Alkan’ın eğitim sınıfında tamamlamıştır.

Teknik Alt Yapı, Astroloji Yazıları ve Çevrim içi Astroloji Danışmanlıkları

Astro Dünya Astroloji ve Danışmanlık ile danışman olarak hizmet vermektedir. Günümüzde çevrimiçi ve uzak bağlantıların sayesinde, zamandan tasarruf ettiren iletişim ve hizmet kolaylığı ile danışanlarına astroloji danışmanlığını web üzerinden vermektedir. Bu noktada Bilişim Güvenliği ve Bilgisayar Yazılımcısı Uğur Ağaçkesen (UGN Bilişim) tarafından teknik yapı sağlanmaktadır. Astroloji danışmanlığı Solar Fire yazılımı aracılığıyla, Astro Dünya web sitesinde online danışmanlıklar şeklinde gerçekleşmektedir. Danışmanlıklar yazılı yolla danışana gönderilir. Gelişim ve eğitime devam eden astroloji yolunda, danışanların en yüksek katkısına olması dileğiyle, astroloji yolunu ışıkla aydınlatacak araştırma, danışmanlıkları ve yazılarımızı UGN Bilişim teknik alt yapı kolaylaştırıcılığıyla tüm Dünya’da astroloji severler ile buluşuyor. Astro Dünya #MeraklisinaAstroloji etiketiyle sosyal medya yazılarını da astroloji severlere paylaşmaktadır.

Astro Dünya Astroloji Danışmanlık Ödeme Yöntemleri

Astro Dünya, astrolojik danışmanlık hizmetini yazılı olarak vermektedir. Ayrıca kredi kartı ve banka havalesi gibi ödeme imkanı bulunmaktadır. Astrolojik danışmanlık, astroloji haritası, doğum haritası, horoskop, yıllık astroloji, aylık astroloji, günlük astroloji burç yorumları & astrolojik faktörler ve yöntemler hakkında merak ettikleriniz için [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Astrolojik danışmanlık almak için buraya tıklayınız.

Ekip

Nilay Ağaçkesen
Astroloji Yazarı
E-postaInstagram
Uğur Ağaçkesen
IT Manager
E-mailInstagram
Asli Öztoprak
Illüstratör
E-postaInstagram
Birsen İslim
Astroloji Yazarı
E-postaInstagram
Işık Selin Orhuntaş
Sosyal Medya Uzmanı & Yazar
E-postaInstagram

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.